Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів, Львів Одеса 26 з 6/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2; відмінено 20/06/2019 18:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 16:20
Кваси 16:45 16:48
Ясіня 17:12 17:14
Ворохта 17:59 18:01
Татарів 18:13 18:15
Микуличин 18:29 18:31
Яремче 18:44 18:46
Івано-Франківськ 20:05 20:25
Львів 22:59 23:28
Красне 00:08 00:10
Злочів 00:32 00:34
Тернопіль-Пас. 01:29 01:34
Підволочиськ 02:23 02:25
Волочиськ 02:34 02:36
Хмельницький 03:29 03:34
Жмеринка-Пас. 05:00 05:20
Рахни 05:59 06:01
Вапнярка 06:34 06:36
Рудниця 07:03 07:05
Кодима 07:25 07:27
Подільськ 08:22 08:42
Роздільна-1 10:07 10:09
Одеса-Головна 11:16

Розклад у зворотньому напрямку