Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 104

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Жмеринка 104 12,13,20,21,26,27/07, 3,4,9,10,17,18/08/2019 21:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 14:50
Волноваха 16:13 16:33
Зачатівська 17:18 17:19
Розівка 17:37 17:38
Комиш-Зоря 18:05 18:07
Верхній Токмак-2 18:45 18:47
Федорівка 20:17 20:37
Запоріжжя-1 21:45 21:49
Дніпро-Головний 23:27 23:52
П'ятихатки 01:37 01:40
Олександрія 02:54 02:56
Знам'янка-Пас. 03:34 03:47
Київ-Пас. 08:05 08:35
Козятин-1 10:48 10:50
Вінниця 11:44 11:50
Жмеринка-Пас. 12:37

Розклад у зворотньому напрямку