Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 127

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Зернове Суми 127 з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 5:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Зернове 23:07
Хутір-Михайлівський 23:25 23:27
Івотка 23:42 23:43
Янпіль 23:49 23:51
Терещенська 00:09 00:11
Кролевець 00:31 00:33
Конотоп-Пас. 01:07 01:42
Путивль 02:25 02:27
Ворожба 02:58 03:18
Білопілля 03:26 03:28
Суми 04:08

Розклад у зворотньому напрямку