Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 161

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 161 9,13,15,23,29/06, 1,7,13,15,21,25,27,31/07, 3,11,17,21,25,27,31/08/2019 14:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:35
Фастів-1 15:37 15:39
Біла Церква 16:14 16:16
Миронівка 17:20 17:22
Ім.тараса Шевченка 18:50 19:04
Долинська 21:52 21:55
Кривий Ріг-Головний 23:41 23:46
Апостолове 00:30 00:57
Снігурівка 03:04 03:06
Херсон 03:51 04:01
Миколаїв Пас. 04:53

Розклад у зворотньому напрямку