Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 712 (ІНТЕРСІТІ+) з 31/03/2019 щоденно 6:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 06:12
Дарниця 06:28 06:30
Миргород 08:31 08:33
Полтава-Київська 09:23 09:25
Красноград 10:29 10:30
Лозова-Пас. 11:18 11:20
Слов'янськ 12:12 12:14
Краматорськ 12:23 12:25
Дружківка 12:34 12:35
Костянтинівка 12:48

Розклад у зворотньому напрямку