Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 53

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
С.петербург Харків 53 з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 28:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Санкт-Петербург-Вітеб. 16:10
Дно 19:36 19:46
Локня 21:21 21:23
Новосокольники 22:10 22:39
Невель-2 23:21 23:23
Вітебськ Пас. 00:49 01:00
Орша-Центр. 02:14 02:36
Шклов 03:12 03:14
Могилів 1 03:50 03:56
Бихов 04:46 04:54
Рогачєв 05:35 05:37
Жлобин-Пас. 06:07 06:10
Гомель-Пас. 07:36 07:59
Терюха 08:33 09:08
Чернігів 10:44 11:09
Ніжин 12:12 12:42
Бахмач-Пас. 13:38 13:40
Конотоп-Пас. 14:02 14:17
Путивль 15:02 15:04
Ворожба 15:38 16:00
Білопілля 16:12 16:14
Суми 17:01 17:21
Тростянець-Смородине 18:23 18:25
Богодухів 19:22 19:24
Люботин 20:21 20:23
Харків-Пас. 20:54

Розклад у зворотньому напрямку