Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 856

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Гомель Сновськ 856 31/03-7/12/2019 по суботах та неділях 3:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Гомель-Пас. 08:21
Новобілицька 08:32 08:34
Терехівка 09:16 09:46
Деревини 09:58 10:02
Лукошко 10:09 10:13
Перепис 10:17 10:22
Хоробичі 10:26 11:01
Кузничі 11:10 11:11
Городня 11:30 11:33
Журавок 11:41 11:42
Камка 11:51 11:52
Снов 12:02 12:03
Сновськ 12:13

Розклад у зворотньому напрямку