Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 262

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Харків 262 8/06-8/09/2019 щоденно 9:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 08:30
Верхній Токмак-1 10:03 10:09
Великий Токмак 11:03 11:05
Федорівка 11:52 12:14
Запоріжжя-1 13:19 13:24
Павлоград-1 14:51 14:53
Лозова-Пас. 15:57 16:00
Харків-Пас. 18:06

Розклад у зворотньому напрямку