Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 730

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Харків 730 (ІНТЕРСІТІ) 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 7:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 14:07
Новоолексіївка 14:20 14:25
Мелітополь-Пас. 15:42 15:44
Запоріжжя-1 17:14 17:17
Синельникове-1 18:12 18:14
Павлоград-1 18:44 18:46
Лозова-Пас. 19:33 19:35
Краснопавлівка 19:57 19:58
Лихачове 20:19 20:21
Харків-Пас. 21:32

Розклад у зворотньому напрямку