Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 144

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворохта,івано-Франківськ Київ 144 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних (крім 19,21/06/2019); 2-30/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 15:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворохта 13:46
Татарів 13:56 14:00
Микуличин 14:15 14:17
Яремче 14:33 14:38
Надвірна 15:24 15:27
Івано-Франківськ 16:18 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:45 20:05
Красне 20:45 20:47
Злочів 21:09 21:11
Зборів 21:30 21:32
Тернопіль-Пас. 22:09 22:14
Підволочиськ 23:02 23:04
Волочиськ 23:12 23:14
Хмельницький 00:08 00:23
Деражня 00:51 00:53
Браїлів 01:48 01:50
Вінниця 02:19 02:24
Калинівка-1 02:43 02:45
Козятин-1 03:17 03:19
Фастів-1 04:31 04:33
Київ-Пас. 05:28

Розклад у зворотньому напрямку