Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 235

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 235 5,10,12,19,26/05/2019 14:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 18:15
Батьово-Пас. 19:02 19:04
Мукачево 19:41 19:46
Карпати 20:02 20:03
Свалява 20:13 20:15
Воловець 20:46 20:54
Стрий 22:42 22:44
Львів 23:48 00:08
Здолбунів-Пас. 02:21 02:54
Шепетівка 03:58 04:14
Радулино 04:45 04:47
Новоград-Волинський 1 05:12 05:14
Коростень 06:30 06:32
Київ-Пас. 08:37

Розклад у зворотньому напрямку