Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 232

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Івано-Франківськ 232 6/06-10/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 25:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 11:15
Новоолексіївка 11:30 11:32
Партизани 11:46 11:48
Сокологірне 12:05 12:07
Якимівка 12:38 12:40
Тащенак 12:52 12:54
Мелітополь-Пас. 13:06 13:28
Запоріжжя-1 14:56 15:01
Синельникове-1 16:00 16:02
Дніпро-Головний 17:11 17:31
Кам'янське-Пас. 18:09 18:13
П'ятихатки 19:40 19:45
Олександрія 21:00 21:02
Знам'янка-Пас. 21:40 21:57
Ім.тараса Шевченка 23:16 23:31
Миронівка 00:56 00:58
Козятин-1 03:34 04:06
Бердичів 04:32 04:34
Полонне 05:44 05:46
Шепетівка 06:18 06:27
Славута-1 06:48 06:49
Кривин 07:02 07:03
Дубно 08:02 08:04
Радивилів 08:36 08:38
Броди 08:47 08:49
Львів 10:00 10:21
Ходорів 11:50 11:52
Галич 12:35 12:37
Івано-Франківськ 13:08

Розклад у зворотньому напрямку