Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 668

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Ковель 668 31/03-30/06/2019 щоденно; 2-22/07/2019 по парних 13:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 20:25
Снятин 21:05 21:07
Заболотів 21:33 21:40
Коломия 22:01 22:10
Коршів 22:31 22:33
Отиня 22:48 22:50
Івано-Франківськ 23:15 23:35
Галич 00:03 00:05
Бурштин 00:19 00:33
Ходорів 01:09 01:11
Львів 02:14 02:39
Кам'янка-Бузька 03:43 03:45
Радехів 04:24 04:26
Стоянів 04:50 05:00
Горохів 05:31 05:34
Сенкевичівка 06:18 06:37
Луцьк 07:36 07:41
Ківерці 08:03 08:30
Рожище 08:49 08:55
Голоби 09:20 09:27
Ковель-Пас. 10:12

Розклад у зворотньому напрямку