Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 228

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 228 1/06-31/07, 1-23/09/2019 по непарних; 2-30/08/2019 по парних 15:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 18:45
Верхній Токмак-1 20:15 20:17
Пологи 20:59 21:29
Гайчур 22:14 22:16
Мечетна 22:37 22:39
Чаплине 23:01 23:21
Синельникове-2 00:24 00:26
Дніпро-Головний 01:03 01:28
Кам'янське-Пас. 02:01 02:03
П'ятихатки 03:01 03:03
Олександрія 04:17 04:19
Знам'янка-Пас. 04:56 04:59
Фундукліївка 05:42 05:44
Кам'янка 05:58 06:00
Ім.тараса Шевченка 06:21 06:39
Цвіткове 07:08 07:10
Корсунь 07:40 07:42
Миронівка 08:13 08:15
Біла Церква 09:08 09:10
Фастів-1 09:41 09:43
Київ-Пас. 10:39

Розклад у зворотньому напрямку