Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 719

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 719 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) до 26/10/2019 щоденно (крім 18-20,23-27,30/09/2019); відмінено 1,15/10/2019 6:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 07:31
Полтава-Київська 10:13 10:18
Миргород 11:12 11:14
Ромодан 11:34 11:36
Лубни 12:01 12:03
Гребінка 12:32 12:34
Бориспіль 13:45 13:47
Дарниця 14:05 14:07
Київ-Пас. 14:25

Розклад у зворотньому напрямку