Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 775

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 775 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 8:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 21:07
Богодухів 22:23 22:25
Кириківка 22:56 22:58
Тростянець-Смородине 23:15 23:18
Боромля 23:38 23:39
Суми 00:10 00:30
Білопілля 01:06 01:07
Ворожба 01:15 01:35
Путивль 02:03 02:05
Конотоп-Пас. 02:46 02:48
Бахмач-Пас. 03:11 03:13
Ніжин 04:00 04:02
Дарниця 05:14 05:16
Київ-Пас. 05:34

Розклад у зворотньому напрямку