Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 47

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 47 з 7/04/2019 щоденно 28:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 11:51
Берешти 13:58 14:00
Фалешти 14:55 14:57
Бельць Ораш 15:40 15:43
Дрокія 16:35 16:37
Окниця 17:50 18:07
Гирбова 18:24 18:28
Велчинець 18:59 19:38
Могилів-Подільський 19:50 20:40
Жмеринка-Пас. 23:00 23:20
Вінниця 00:04 00:12
Козятин-1 01:02 01:04
Київ-Пас. 03:03 03:18
Конотоп-Пас. 05:58 06:13
Хутір-Михайлівський 07:43 08:23
Суземка 08:52 09:52
Брянськ-Орловськ 11:07 11:22
Сухиничі-Головні 12:46 13:13
Москва-Київська 16:50

Розклад у зворотньому напрямку