Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Маріуполь 142 з 6/04/2019 по парних (крім 30/07-4/08/2019), при двох непарних 28,30,2 20:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 22:35
Одеса-Східна 23:04 23:05
Колосівка 00:30 01:03
Миколаїв Пас. 02:41 03:01
Херсон 03:56 04:16
Снігурівка 05:09 05:11
Біла Криниця 06:14 06:19
Високопілля 06:52 06:54
Апостолове 07:22 07:44
Чортомлик 08:32 08:34
Нікополь 09:09 09:14
Марганець 09:38 09:40
Дніпробуд-2 10:37 10:38
Запоріжжя-1 11:10 11:20
Молочанськ 13:35 13:37
Великий Токмак 13:51 13:53
Верхній Токмак-2 14:41 14:44
Комиш-Зоря 15:27 15:29
Розівка 16:00 16:02
Зачатівська 16:23 16:25
Хлібодарівка 16:47 16:49
Волноваха 17:16 17:36
Маріуполь 19:02

Розклад у зворотньому напрямку