Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Харків 82 1/06-19/09/2019 щоденно, крім 26,27/06/2019 8:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 08:55
Якимівка 09:55 09:57
Мелітополь-Пас. 10:18 10:38
Запоріжжя-1 12:13 12:18
Павлоград-1 13:54 13:56
Лозова-Пас. 14:52 14:55
Краснопавлівка 15:24 15:26
Лихачове 15:47 15:49
Харків-Пас. 17:05