Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 1

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Костянтинівка 1 з 26/04/2019 по парних (крім 2/06-10/08/2019), при двох непарних 28,30,2 20:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 19:22
Львів 21:40 22:00
Київ-Пас. 04:15 04:35
Полтава-Київська 08:34 09:00
Харків-Пас. 11:16 11:37
Ізюм 13:27 13:29
Святогірськ 13:52 13:54
Лиман 14:22 14:24
Слов'янський Курорт 14:47 14:54
Краматорськ 15:16 15:21
Дружківка 15:30 15:32
Костянтинівка 15:55

Розклад у зворотньому напрямку