Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 769

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Могилів-Подільський 769 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 по середах, п'ятницях та неділях 6:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:55
Козятин-1 16:49 16:51
Вінниця 17:44 17:48
Жмеринка-Пас. 18:33 19:16
Бар 19:56 19:58
Копай 20:25 20:27
Котюжани 20:43 20:45
Вендичани 21:10 21:20
Могилів-Подільський 21:51

Розклад у зворотньому напрямку