Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 80

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 80 ("ДНІПРО") 19,20,23,24,27,28/06, 1,2,5,6,9,10,13,14,17,18,21,22,25,26,29,30/07, 2,3,6,7,10,11,14,15,18,19,22,23,26,27,30,31/08/2019 13:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 17:20
Мелітополь-Пас. 18:37 18:57
Запоріжжя-1 20:22 20:27
Дніпро-Головний 22:36 23:44
Кам'янське-Пас. 00:16 00:18
П'ятихатки 01:22 01:24
Олександрія 02:38 02:40
Знам'янка-Пас. 03:18 03:20
Київ-Пас. 07:08

Розклад у зворотньому напрямку