Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Киів 20 2/04-7/12/2019 (крім 13,26,28/05/2019) щоденно, крім 2/06/08, 3,5,9,13,17,21,25,29/04/06/08/10/2019, 3,7,11,15,19,23,27,31/05/07/09/11/2019, 1/10/2019, 1,5/12/2019 11:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 20:28
Рубіжне 20:49 20:51
Кремінне 21:06 21:08
Сватове 21:50 21:52
Куп'янськ-Вузл. 22:59 23:20
Харків-Бал. 01:14 01:19
Полтава-Київська 03:36 03:56
Київ-Пас. 08:22

Розклад у зворотньому напрямку