Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 12 ("СЛАВУТИЧ") 30/05-22/09/2019 щоденно, крім 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 13:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:07
Трипілля-Дніпр. 15:47 15:55
Ім.тараса Шевченка 18:29 18:34
Знам'янка-Пас. 19:45 19:48
П'ятихатки 21:38 21:40
Кам'янське-Пас. 23:04 23:06
Дніпро-Головний 23:42 00:08
Запоріжжя-1 01:58 02:06
Мелітополь-Пас. 03:41 03:46
Новоолексіївка 04:49

Розклад у зворотньому напрямку