Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 116 з 31/03/2019 щоденно 17:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 18:00
Трояни 18:27 18:29
Єлизаветівка 18:50 18:52
Нельгівка 19:08 19:10
Верхній Токмак-1 19:38 19:40
Синя Гора 19:55 19:57
Кирилівка 20:07 20:09
Пологи 20:33 21:08
Оріхівська 21:50 21:52
Запоріжжя-1 23:10 23:40
Синельникове-1 00:43 00:45
Дніпро-Головний 01:37 02:30
Кам'янське-Пас. 03:06 03:08
Верхівцеве 03:37 03:39
П'ятихатки 04:21 04:23
Олександрія 05:37 05:39
Знам'янка-Пас. 06:22 06:27
Кам'янка 07:21 07:23
Ім.тараса Шевченка 07:44 07:47
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:00

Розклад у зворотньому напрямку