Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Київ 148 з 31/03/2019 щоденно, крім 29/07-5/08/2019 13:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:41
Одеса-Східна 20:10 20:12
Березівка 21:30 21:32
Веселинове 22:12 22:14
Вознесенськ 22:50 22:53
Трикратне 23:15 23:17
Южноукраїнська 23:31 23:33
Кавуни 23:44 23:46
Людмилівка 00:10 00:12
Помічна 00:36 00:56
Адабаш 01:17 01:19
Капустине 01:39 01:41
Виска 02:02 02:04
Новомиргород 02:30 02:32
Капітанівка 02:51 02:53
Ім.тараса Шевченка 03:33 04:07
Черкаси 04:45 05:05
Золотоноша-1 05:39 05:41
Пальміра 06:02 06:04
Драбове-Барятинське 06:24 06:26
Гребінка 06:58 07:18
Бориспіль 08:36 08:38
Дарниця 08:58 09:03
Київ-Пас. 09:24