Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 720

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Харків 720 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) з 31/03/2019 щоденно (крім 11,15,16,17,29,30/07/2019); відмінено 9,23/07, 6,20/08, 3,17/09, 1,15,29/10, 12,26/11/2019 7:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:25
Дарниця 16:46 16:48
Бориспіль 17:06 17:08
Гребінка 18:16 18:18
Лубни 18:45 18:47
Ромодан 19:13 19:15
Миргород 19:35 19:37
Полтава-Київська 20:37 20:48
Харків-Пас. 23:42

Розклад у зворотньому напрямку