Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 770

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кам'янець-Подільський Київ 770 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 8:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кам'янець-Подільський 01:00
Дунаївці 01:56 01:58
Ярмолинці 02:19 02:26
Гречани 03:10 03:26
Хмельницький 03:38 03:42
Жмеринка-Пас. 05:09 05:31
Вінниця 06:11 06:14
Козятин-1 07:02 07:04
Київ-Пас. 09:20

Розклад у зворотньому напрямку