Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 227

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 227 2/06-30/07, 2-22/09/2019 по парних; 1-31/08/2019 по непарних 17:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:07
Фастів-1 17:38 17:40
Біла Церква 18:20 18:22
Миронівка 19:43 19:45
Корсунь 20:14 20:16
Цвіткове 20:51 20:53
Ім.тараса Шевченка 21:23 21:54
Кам'янка 22:13 22:15
Фундукліївка 22:29 22:31
Знам'янка-Пас. 23:16 23:19
Олександрія 23:55 23:57
П'ятихатки 01:12 01:14
Кам'янське-Пас. 02:09 02:11
Дніпро-Головний 02:45 03:10
Синельникове-2 03:57 03:59
Чаплине 05:10 05:30
Мечетна 05:53 05:55
Гайчур 06:14 06:16
Пологи 07:05 07:35
Верхній Токмак-1 08:23 08:25
Єлизаветівка 09:10 09:18
Бердянськ 10:06

Розклад у зворотньому напрямку