Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 94

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Мінськ 94 21/09-7/12/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно. крім 4,5,6,7/08/2019 22:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:40
Роздільна-1 16:40 16:42
Подільськ 18:05 18:20
Кодима 19:08 19:11
Вапнярка 19:57 19:59
Журавлівка 20:10 20:12
Жмеринка-Пас. 21:08 21:28
Вінниця 22:12 22:16
Козятин-1 23:15 23:17
Фастів-1 00:30 00:32
Київ-Пас. 01:23 02:03
Дарниця 02:21 02:23
Ніжин 03:35 03:37
Чернігів 04:41 05:06
Горностаївка 06:33 07:08
Терюха 07:31 08:04
Гомель-Пас. 08:43 09:06
Жлобин-Пас. 10:19 10:23
Бобруйськ 11:24 11:27
Осиповичі 1 12:07 12:11
Пуховичі 12:46 12:48
Мінськ-Пас. 13:44

Розклад у зворотньому напрямку