Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 205

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Покровськ 205 19/04-31/05/2019 щоденно 5:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:44
Лихачове 17:50 17:52
Краснопавлівка 18:13 18:15
Лозова-Пас. 18:38 18:40
Павлоград-1 19:34 20:22
Богуславський 20:41 20:44
Миколаївка-Донец 21:06 21:09
Покровськ 22:07