Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 100

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 100 2/06-21/09/2019 щоденно 26:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 07:44
Пуховичі 08:35 08:37
Осиповичі 1 09:10 09:12
Бобруйськ 09:50 09:53
Жлобин-Пас. 10:45 11:06
Буда-Кошелівська 11:35 11:37
Гомель-Пас. 12:22 12:50
Терехівка 13:29 13:59
Хоробичі 14:24 15:12
Городня 15:31 15:33
Сновськ 16:05 16:20
Мена 17:00 17:02
Бахмач-Пас. 18:09 18:29
Конотоп-Пас. 18:54 18:59
Путивль 19:42 19:44
Ворожба 20:15 20:35
Суми 21:26 21:56
Тростянець-Смородине 22:54 22:57
Богодухів 23:54 23:56
Люботин 00:52 00:54
Харків-Пас. 01:24 01:46
Лозова-Пас. 03:40 03:42
Павлоград-1 04:37 04:39
Синельникове-1 05:21 05:23
Запоріжжя-1 06:17 06:42
Мелітополь-Пас. 08:25 08:47
Новоолексіївка 09:52

Розклад у зворотньому напрямку