Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 747

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тернопіль 747 (ІНТЕРСІТІ+) 1-31/05, 1-31/08, 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних; 2-30/06, 2-30/07, 2-30/09, 2-30/10/2019 по парних; 6:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:41
Козятин-1 18:22 18:23
Калинівка-1 18:54 18:56
Вінниця 19:13 19:16
Гнівань 19:35 19:36
Деражня 20:36 20:37
Хмельницький 21:07 21:10
Волочиськ 21:56 21:57
Тернопіль-Пас. 22:42

Розклад у зворотньому напрямку