Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 341

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 341 з 31/03/2019 щоденно 31:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 10:44
Сухиничі-Головні 14:33 14:59
Брянськ-Орловськ 16:29 17:19
Хутір-Михайлівський 19:12 20:02
Конотоп-Пас. 21:22 21:37
Київ-Пас. 00:28 00:48
Козятин-1 02:53 02:55
Вінниця 03:49 04:00
Жмеринка-Пас. 04:47 05:20
Могилів-Подільський 08:07 08:57
Велчинець 09:09 09:49
Окниця 10:39 10:56
Редиул-Маре 11:20 11:21
Дондюшани 11:34 11:36
Тирнове 11:49 11:50
Дрокія 12:16 12:19
Бельць Ораш 13:13 13:20
Фалешти 14:03 14:08
Унгень 15:16 15:47
Пирлиця 16:11 16:12
Корнешти 16:39 16:40
Сипотень 17:04 17:06
Калараш 17:17 17:20
Стрешени 17:51 17:53
Кишинеу 18:28

Розклад у зворотньому напрямку