Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 214

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Суми 214 2/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 13:45
Вапнярка 18:08 18:10
Жмеринка-Пас. 19:19 19:34
Вінниця 20:20 20:25
Козятин-1 21:42 21:44
Фастів-1 22:58 23:00
Київ-Пас. 00:09 00:29
Дарниця 00:49 00:51
Ніжин 02:08 02:10
Бахмач-Пас. 03:03 03:05
Конотоп-Пас. 03:27 03:36
Путивль 04:19 04:21
Ворожба 04:54 05:16
Білопілля 05:27 05:29
Суми 06:15

Розклад у зворотньому напрямку