Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 25:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 09:35
Голоби 10:05 10:07
Рожище 10:37 10:47
Ківерці 11:04 11:31
Луцьк 11:47 12:10
Ківерці 12:27 12:28
Рівне 13:19 13:25
Здолбунів-Пас. 13:39 13:51
Острог 14:16 14:18
Кривин 14:36 14:38
Славута-1 14:52 14:54
Шепетівка 15:17 15:19
Полонне 15:56 15:58
Печанівка 16:26 16:28
Чуднів-Волинськ. 16:54 16:56
Бердичів 17:35 17:37
Козятин-1 18:07 18:36
Біла Церква 20:35 20:37
Миронівка 21:46 21:48
Корсунь 22:17 22:19
Городище 22:38 22:40
Ім.тараса Шевченка 23:19 00:26
Фундукліївка 00:58 01:00
Знам'янка-Пас. 01:45 01:48
Олександрія 02:25 02:27
П'ятихатки 03:42 03:44
Верхівцеве 04:15 04:17
Кам'янське-Пас. 04:42 04:44
Дніпро-Головний 05:18 05:43
Синельникове-1 07:02 07:04
Запоріжжя-1 07:57 08:02
Мелітополь-Пас. 09:44 10:04
Якимівка 10:28 10:30
Партизани 11:02 11:04
Новоолексіївка 11:15

Розклад у зворотньому напрямку