Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 101

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 101 1/06-23/09/2019 щоденно 11:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 08:03
Миколаїв Пас. 09:11 09:21
Долинська 11:49 12:09
Ім.тараса Шевченка 14:44 14:58
Цвіткове 15:27 15:29
Миронівка 16:26 16:28
Біла Церква 17:20 17:22
Фастів-1 17:55 17:57
Київ-Пас. 19:14

Розклад у зворотньому напрямку