Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") з 31/03/2019 щоденно 11:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Миронівка 21:36 21:38
Корсунь 22:05 22:07
Ім.тараса Шевченка 23:02 23:07
Долинська 01:26 01:30
Кривий Ріг-Головний 03:16 03:23
Апостолове 04:01 04:04
Чортомлик 04:50 04:52
Нікополь 05:18 05:32
Марганець 05:59 06:01
Дніпробуд-2 07:13 07:15
Запоріжжя-1 07:49

Розклад у зворотньому напрямку