Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 772

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Київ 772 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 5:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 14:24
Деражня 14:52 14:54
Жмеринка-Пас. 15:44 15:59
Гнівань 16:22 16:24
Вінниця 16:41 16:43
Калинівка-1 16:59 17:01
Козятин-1 17:33 17:35
Попільня 18:16 18:18
Фастів-1 18:47 18:49
Київ-Пас. 19:41

Розклад у зворотньому напрямку