Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 146

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ізмаїл Київ 146 з 31/03/2019 щоденно 16:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ізмаїл 16:59
Котлабух 17:34 17:36
Дзинілор 17:59 18:01
Главані 18:29 18:31
Арциз 18:57 19:17
Сарата 19:41 19:43
Кулевча 20:03 20:05
Білгород-Дністровський 20:38 20:58
Бугаз 21:17 21:21
Кароліно-Бугаз 21:34 21:38
Аккаржа 22:05 22:07
Одеса-Головна 22:54 23:30
Роздільна-1 00:27 00:29
Подільськ 02:01 02:22
Слобідка 02:50 02:52
Кодима 03:13 03:15
Рудниця 03:33 03:35
Крижопіль 03:47 03:49
Вапнярка 04:08 04:10
Рахни 04:42 04:44
Ярошенка 05:02 05:04
Жмеринка-Пас. 05:25 05:40
Вінниця 06:24 06:34
Козятин-1 07:24 07:26
Фастів-1 08:41 08:43
Київ-Пас. 09:55

Розклад у зворотньому напрямку