Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 31/03-19/08/2019 щоденно 16:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:23
Одеса-Східна 16:55 16:57
Веселинове 18:58 19:00
Вознесенськ 19:40 19:43
Южноукраїнська 20:11 20:13
Помічна 21:07 21:09
Новоукраїнка 21:25 21:27
Плетений Ташлик 21:44 21:46
Кропивницький 22:22 22:27
Знам'янка-Пас. 23:23 23:45
Олександрія 00:23 00:25
П'ятихатки 01:43 01:45
Вільногірськ 02:05 02:07
Кам'янське-Пас. 02:44 02:46
Дніпро-Головний 03:18 03:44
Синельникове-2 04:46 04:48
Павлоград-1 05:18 05:20
Лозова-Пас. 06:15 06:40
Барвінкове 07:32 07:34
Слов'янськ 08:12 08:19
Краматорськ 08:31 08:36
Дружківка 08:45 08:47
Костянтинівка 09:05

Розклад у зворотньому напрямку