Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 243

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Бердянськ 243 1/06-1/09/2019 щоденно 26:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 21:55
Галич 22:37 22:39
Бурштин 22:52 22:55
Ходорів 23:34 23:36
Львів 00:41 01:01
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:52 03:54
Славута-1 04:06 04:08
Шепетівка 04:30 04:32
Новоград-Волинський 1 05:20 05:22
Коростень 06:38 06:40
Святошин 08:29 08:31
Київ-Пас. 08:48 09:10
Трипілля-Дніпр. 10:17 10:23
Кагарлик 10:52 11:04
Ім.тараса Шевченка 12:45 13:00
Знам'янка-Пас. 14:11 14:14
Олександрія 14:53 14:55
Дніпро-Головний 17:47 18:07
Синельникове-1 18:56 18:58
Запоріжжя-1 19:59 20:03
Бердянськ 00:40

Розклад у зворотньому напрямку