Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 з 31/03/2019 щоденно 24:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 12:44
Херсон 13:49 13:59
Снігурівка 14:45 14:47
Біла Криниця 16:08 16:10
Високопілля 16:48 16:53
Апостолове 17:23 17:45
Кривий Ріг-Головний 18:29 18:39
Долинська 20:39 20:44
Куцівка 21:05 21:14
Ім.тараса Шевченка 23:06 23:21
Миронівка 00:46 00:48
Біла Церква 01:41 01:43
Козятин-1 03:27 03:49
Бердичів 04:17 04:19
Полонне 05:25 05:27
Шепетівка 05:57 06:02
Славута-1 06:23 06:25
Кривин 06:38 06:40
Здолбунів-Пас. 07:15 07:50
Дубно 08:23 08:25
Радивилів 08:57 08:59
Броди 09:10 09:27
Підзамче 10:36 10:38
Львів 10:49 11:10
Ходорів 12:16 12:18
Галич 13:03 13:05
Івано-Франківськ 13:35

Розклад у зворотньому напрямку