Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 31 4,8,12,16,20,24,28/06/08/10/2019 (крім 28/10); 2,6,10,14,18,22,26,30/05/07/09/2019 (крім 22/05, 22/07/2019); будьте уважні, двері зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль! 18:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:15
Словечно 18:02 18:37
Калинковичі 19:29 19:43
Жлобин-Пас. 20:50 20:54
Мінськ-Пас. 23:35 00:05
Молодечно 01:08 01:10
Сморгонь 01:37 01:39
Гудогай 02:06 02:46
Кяна 03:05 03:55
Вільнюс-Пас. 04:25 04:30
Шяуляй 06:48 06:51
Єлгава 08:07 08:30
Рига-Пасажиєру 09:06

Розклад у зворотньому напрямку