Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 514

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Кривий Ріг 514 6,24/07/2019 9:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 21:47
Новоолексіївка 22:10 22:20
Якимівка 23:19 23:20
Мелітополь-Пас. 23:42 00:02
Запоріжжя-1 01:30 01:45
Нікополь 03:48 04:31
Чортомлик 05:01 05:03
Апостолове 05:52 06:14
Кривий Ріг-Головний 07:00

Розклад у зворотньому напрямку