Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 24

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Москва 24 з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:01
Роздільна-1 17:01 17:03
Подільськ 18:31 18:34
Слобідка 19:01 19:03
Кодима 19:29 19:31
Рудниця 19:53 19:55
Вапнярка 20:25 20:27
Ярошенка 21:14 21:16
Жмеринка-Пас. 21:36 22:00
Вінниця 22:43 22:48
Козятин-1 23:43 23:45
Київ-Пас. 01:50 02:15
Бахмач-Пас. 04:32 04:34
Конотоп-Пас. 04:55 05:25
Суземка 07:19 08:09
Брянськ-Орловськ 09:35 09:50
Сухиничі-Головні 11:18 12:01
Калуга-2 13:03 13:05
Москва-Київська 15:30

Розклад у зворотньому напрямку