Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 318

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Запоріжжя 318 ("ТАВРІЯ") з 31/03/2019 по непарних, крім 29/07-5/08/2019; при двох непарних 29,31,3 15:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 14:17
Одеса-Східна 14:50 14:52
Березівка 16:08 16:10
Колосівка 16:29 16:52
Миколаїв Пас. 19:10 19:30
Херсон 20:24 20:54
Снігурівка 21:48 21:50
Каховка 23:09 23:31
Братолюбівка 00:16 00:18
Велика Благовіщенка 00:42 00:44
Сірогози 01:34 01:36
Нововесела 02:30 02:35
Федорівка 03:36 04:16
Плодородна 04:26 04:28
Пришиб 04:36 04:41
Таврійськ 04:58 04:59
Запоріжжя-1 05:34

Розклад у зворотньому напрямку