Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 472

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Бердянськ 472 6/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 8:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 20:12
Синельникове-1 21:08 21:28
Запоріжжя-1 22:20 23:20
Світлодолинське 01:35 01:45
Великий Токмак 02:12 02:14
Верхній Токмак-1 03:08 03:15
Нельгівка 03:42 03:44
Єлизаветівка 04:02 04:04
Трояни 04:26 04:28
Берда 04:47 04:49
Бердянськ 05:00

Розклад у зворотньому напрямку