Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 31 9,21,25,29/10/2019 (крім 13,17,29/10/2019) 19:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рига-Пасажиєру 20:45
Єлгава 21:24 21:44
Шяуляй 22:58 23:01
Вільнюс-Пас. 01:30 01:35
Кяна 02:10 03:00
Гудогай 03:22 04:02
Сморгонь 04:31 04:33
Молодечно 05:02 05:04
Мінськ-Пас. 06:09 06:34
Жлобин-Пас. 10:00 10:05
Калинковичі 11:19 11:33
Словечно 12:24 13:00
Київ-Пас. 16:36

Розклад у зворотньому напрямку