Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 12 ("СЛАВУТИЧ") 31/03-29/05/2019, з 23/09/2019 щоденно 12:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:22
Ім.тараса Шевченка 22:03 22:08
Знам'янка-Пас. 23:16 23:19
Олександрія 23:55 23:57
П'ятихатки 01:12 01:14
Кам'янське-Пас. 02:09 02:11
Дніпро-Головний 02:45 03:10
Запоріжжя-1 04:55 05:03
Мелітополь-Пас. 06:39 06:44
Новоолексіївка 07:48

Розклад у зворотньому напрямку